e-shop
Profesionální ošetření nových i starých jizev

O nás

Počátky společnosti VAVA.eu s.r.o. sahají do roku 1991, kdy byla založena firma Alexandr Vávra – VAVA, která se od samého počátku věnovala bezpečnosti práce a požární ochraně a to jak vlastním výkonem činnosti v těchto oblastech, tak rozsáhlou nakladatelskou a vydavatelskou činností zaměřenou na tyto segmenty.

V roce 1999 jsme se stali výhradním distributorem výrobků firmy WATER JEL Technologies pro Českou republiku. Tato společnost vyrábí prostředky první pomoci na termické popáleniny, přípravky pro ošetření nežádoucích reakcí kůže po radioterapii, antiseptický gel pro jednorázovou očistu rukou Hand Sanitizer a další produkty. V současné době společnost Water Jel se stala součástí skupiny Safetyguard Medical. tato společnost sdružuje širokou nabídku na poli poskytování první pomoci.

Od roku 2007 dovážíme do České republiky produkty firmy X-CEN-TEK GmbH & Co., které jsou prodávány pod obchodní značkou PAX-Bags.

Sortiment značky PAX-Bags tvoří zdravotnické batohy, brašny, tašky, amupulária a další doplňky pro záchranné služby, nemocnice, ošetřovatelské služby apod.

Počátkem roku 2011 jsme začali distribuovat pro Českou a Slovenskou republiku prostředky pro ochranu kůže před nepříznivými vlivy MARLY SKIN. Tyto prostředky poskytují jedinečnou čtyřhodinovou ochranu pokožku s širokým každodenním uplatněním, zejména u lidí, kteří trpí ekzémy a kontaktními alergiemi.

V loňském roce jsme navázali spolupráci s finskou firmou CVN Medical a začali jsme dovážet speciální deky, ponča a vaky, které pomáhají zajistit tepelný komfort pacientů a zabraňují hypotermii.

Do naší nabídky přibyly rovněž skládací výstražné značky a výstražné majáky švýcarské firmy TRIOPAN.

Kromě standardního sortimentu, který máme v nabídce, jsme schopni dodat i další zdravotnický materiál jako jsou vybavené zdravotnické brašny, nástěnné lékárničky, apod.

Pro rok 2022 jsme vstoupili do nového segmentu našeho portfolia. Připravujeme pro Vás sortiment společnosti BAP Medical z Holandska. Světového leadera v segmentu silikonových gelů a náplastí k řešení kožních defektů.

Za společnost VAVA.eu s.r.o.

Alexandr Vávra
jednatel společnosti