Deprecated: Required parameter $section_args follows optional parameter $config_id in /var/www/clients/client414/web429/web/wp-content/plugins/bellows-accordion-menu/includes/bellows.api.php on line 72

Warning: Undefined variable $sitepress in /var/www/clients/client414/web429/web/wp-content/themes/vavajizvy2019/functions.php on line 67
ALHYDRAN – Péče o jizvy
e-shop
Profesionální ošetření nových i starých jizev

 

Alhydran je léčivý krém vytvořená speciálně vyvinutá k léčbě narušené kožní bariéry. Vysoce kvalitní složky, jako je gel z čerstvé aloe vera, zajišťují okamžitou hydrataci pokožky a udržují ji vláčnou. Zmírňuje kožní problémy a podporuje přirozené hojení narušené kožní bariéry.

Léčivý krém pro narušenou kožní bariéru

 • Ověřené účinky
 • Vysoce kvalitní produkt pro následnou péči o pokožku
 • Čerstvá Aloe Vera a další přírodní složky
 • Registrovaný zdravotnický prostředek
 • Vhodná pro všechny typy a stavy pokožky

Krém Alhydran: perfektní kombinace složek

Alhydran je léčivý krém vytvořená speciálně vyvinutá k léčbě narušené kožní bariéry. Léčivý krém využívají specialisté na popáleninových klinikách a v nemocnicích po celém světě.

Krém Alhydran obsahuje čerstvý gel z rostliny Aloe Vera v nejvyšší možné koncentraci. Směs čerstvé Aloe Vera s dalšími účinnými složkami je to, co dělá Alhydran tak účinným.

Účinky krému Alhydran byly vědecky ověřeny. Alhydran zajišťuje účinnou hydrataci pokožky, dlouhodobě ji udržuje vláčnou a podporuje obnovu kožní bariéry.

Léčivý krém pro narušenou kožní bariéru


Alhydran zajišťuje okamžitou hydrataci a udržuje pokožku vláčnou. Používá se zejména pro následnou léčbu popálenin a jizev. Je účinný rovněž na další problémy způsobené porušenou kožní bariérou.

Zabraňuje tvorbě jizev, ztrátě pigmentace, zmenšuje stávající jizvy, zvyšuje elasticitu pokožky, zmírňuje podráždění, změkčuje a rychle zmírňuje svědění, suchost a zarudnutí.

Obsah: 30 ml (1 fl. oz.) / 100 ml (3.4 fl. oz.) / 250 ml (8.5 fl. oz.)

Produktová řada


Léčivý krém pro narušenou kožní bariéru

Alhydran zajišťuje okamžitou hydrataci a udržuje pokožku vláčnou. Používá se zejména pro následnou léčbu popálenin a jizev. Je účinný rovněž na další problémy způsobené porušenou kožní bariérou. Zabraňuje:

 • tvorbě jizev
 • ztrátě pigmentace
 • zmenšuje stávající jizvy
 • zvyšuje elasticitu pokožky
 • zmírňuje podráždění
 • změkčuje a rychle zmírňuje svědění
 • suchost a zarudnutí.

Obsah: 30 ml (1 fl. oz.) / 100 ml (3.4 fl. oz.) / 250 ml (8.5 fl. oz.)


Léčivý krém s UV ochranou

Alhydran SPF 30 obsahuje stejné složky jako klasický krém Alhydran, ale je doplněna o vysoce účinnou ochranu proti slunečnímu záření. Má všechny přednosti  jako původní krém, poskytuje optimální a dlouhodobou hydrataci ve spojení s ochranou proti škodlivému UV záření. Obsahuje účinný ochranný filtr (SPF 30 UVA + UVB).

Obsah: 59 ml (2 fl. oz.)

Speciální péče

Nová generace krému vyvinutá na bázi jedinečného složení krému Alhydran pro specifické kožní problémy.Léčivý krém pro obnovu narušené kožní bariéry

Krém Alhydran Barrier Repair Care poskytuje následnou péči po takových zákrocích jako je peeling, zákroky laserem a další  profesionální léčbu. Tato krém je ideální pro obnovu pokožky po profesionálním ošetření.

Pomáhá navodit rovnováhu pokožky v případě jejího poškození. Krém zajišťuje optimální a dlouhodobou hydrataci, zvláčňuje, posiluje přirozenou kožní bariéru a okamžitě zklidňuje.

Vhodná pro všechny typy a stavy pokožky.

Obsah: 59 ml (2 fl. oz.)


Léčivý krém k ošetření ekzémů

Krém Alhydran Eczema Care je léčivá krém určená pro zmírnění a prevenci ekzémů.

Krém zajišťuje optimální a dlouhodobou hydrataci, je vhodná pro všechny typy a stavy pokožky.

Zmírňuje problémy spojené s ekzémem, jako je svědění, zarudnutí a pocit pálení. Zvláčňuje a zklidňuje okamžitě po aplikaci.

Obsah: 59 ml (2 fl. oz.)


Léčivý krém k péči o suchou pokožku

Alhydran Cracked Dry Skin Care je léčivý krém pro pokožku, která vyžaduje intenzivní péči. Zajišťuje okamžitou výživu (extrémně) suché pokožky.

Pokožka získá pružnost a není napjatá delší dobu. Léčivý krém poskytuje optimální a dlouhodobou hydrataci.

Zvláčňuje, zmírňuje odlupování a okamžitě zklidňuje. Vhodná pro všechny typy pokožky a problémy, které způsobují suchou až extrémně suchou kůži.

Obsah: 59 ml (2 fl. oz.)


Léčivý krém proti svědění pokožky

Alhydran Anti Itch Care zmírňuje svědění pokožky a přináší úlevu.

Má okamžitý chladivý efekt.

Léčivý krém poskytuje optimální a dlouhodobou hydrataci.

Vhodná pro všechny typy pokožky a problémy, které způsobují svědění.

Obsah: 59 ml (2 fl. oz.)