e-shop
Profesionální ošetření nových i starých jizev

 

Alhydran je medicínský krém vyvinutý speciálně k ošetření narušené kožní bariéry. Vysoce kvalitní složky, jako je gel z čerstvé Aloe Vera, zajišťují okamžitou hydrataci pokožky, zabraňují ztrátě vody z poškozené pokožky a tím ji udržují vláčnou. Zmírňují se tak kožní problémy a podporuje přirozené hojení narušené kožní bariéry.

Medicínský krém pro narušenou kožní bariéru

 • Ověřené účinky
 • Vysoce kvalitní produkt pro následnou péči o pokožku
 • Čerstvá Aloe Vera a další přírodní složky
 • Registrovaný zdravotnický prostředek
 • Vhodný pro všechny typy pokožky

Krém Alhydran: perfektní kombinace složek

Alhydran je medicínský krém vytvořená speciálně vyvinutá k ošetření narušené kožní bariéry. Medicínský krém využívají specialisté na popáleninových klinikách a v nemocnicích po celém světě.

Krém Alhydran obsahuje čerstvý gel z rostliny Aloe Vera v nejvyšší možné koncentraci. Směs čerstvé Aloe Vera s dalšími účinnými složkami je to, co dělá Alhydran tak účinným.

Účinky krému Alhydran byly vědecky ověřeny. Alhydran zajišťuje účinnou hydrataci pokožky, dlouhodobě ji udržuje vláčnou a podporuje obnovu kožní bariéry.

Medicínský krém pro narušenou kožní bariéru


Alhydran zajišťuje okamžitou hydrataci a udržuje pokožku vláčnou. Používá se zejména pro následné ošetření popálenin a jizev. Je účinný rovněž na další problémy způsobené porušenou kožní bariérou.

Zabraňuje tvorbě jizev, ztrátě pigmentace, zmenšuje stávající jizvy, zvyšuje elasticitu pokožky, zmírňuje podráždění, změkčuje a rychle zmírňuje svědění, suchost a zarudnutí.

Obsah: 30 ml (1 fl. oz.) / 100 ml (3.4 fl. oz.) / 250 ml (8.5 fl. oz.)

Produktová řada


Medicínský krém pro narušenou kožní bariéru

Alhydran zajišťuje okamžitou hydrataci a udržuje pokožku vláčnou. Používá se zejména pro následné ošetření popálenin a jizev. Je účinný rovněž na další problémy způsobené porušenou kožní bariérou. Zabraňuje:

 • tvorbě jizev
 • ztrátě pigmentace
 • zmenšuje stávající jizvy
 • zvyšuje elasticitu pokožky
 • zmírňuje podráždění
 • změkčuje pokožku
 • rychle zmírňuje svědění, suchost a zarudnutí.

Obsah: 30 ml (1 fl. oz.) / 100 ml (3.4 fl. oz.) / 250 ml (8.5 fl. oz.)

Zakoupíte na e-shopu


Medicínský krém s UV ochranou

Alhydran SPF 30 obsahuje stejné složky jako klasický krém Alhydran, ale je doplněn o vysoce účinnou ochranu proti slunečnímu záření. Má všechny přednosti  jako původní krém, poskytuje optimální a dlouhodobou hydrataci ve spojení s ochranou proti škodlivému UV záření. Obsahuje účinný ochranný filtr (SPF 30 UVA + UVB).

Obsah: 59 ml (2 fl. oz.)

 

Zakoupíte na e-shopu

Speciální péče

Nová generace krémů vyvinutá na bázi jedinečného složení krému Alhydran pro specifické kožní problémy.Alhydran Barrier Repair Care

Medicínský krém pro obnovu narušené kožní bariéry je speciálně vyvinutý pro obnovu a posílení kožní bariéry po profesionálních (lékařských) zákrocích jako je peeling a ošetření laserem, např. při odstranění tetování, vrásek nebo jizev.

Krém kombinuje jedinečné vlastnosti ALHYDRANu s dalšími účinnými látkami jako jsou B-glukan, bisabolol a alantoin. Všechny složky přispívají ke zklidnění, obnově a posílení kožní bariéry.

Tento krém strukturálně posiluje pokožku a poskytuje okamžitou úlevu nejcitlivější pleti.

Obsah: 59 ml (2 fl. oz.)


Alhydran Eczema Care

Medicínský krém k ošetření ekzémů je určený pro zmírnění a prevenci ekzémů, speciálně vyvinutý pro zmírnění příznaků jako je svědění, zarudnutí a suchost.

Krém kombinuje jedinečné vlastnosti ALHYDRANu s dalšími účinnými látkami: s ureou, s kyselinou mléčnou a kyselinou glycyrrhetinovou. Všechny složky přispívají ke zklidnění a hojení pokožky postižené ekzémem.

Pravidelné používání krému pomáhá prodloužit období bez ekzému.

Obsah: 59 ml (2 fl. oz.)


Alhydran Cracked Dry Skin Care

Medicínský krém k péči o suchou pokožku, je určený pro pokožku, která vyžaduje intenzivní péči. Zajišťuje okamžitou výživu (extrémně) suché pokožky.

Krém kombinuje jedinečné vlastnosti ALHYDRANu s dalšími účinnými látkami jako jsou bambucké máslo, bisabolol a panthenol. Všechny složky přispívají k obnově, výživě a zjemnění (extrémně) suché pokožky a poskytují okamžitou úlevu.

Aplikujte tenkou vrstvu na postiženou kůži dvakrát až třikrát denně.

Obsah: 59 ml (2 fl. oz.)


Alhydran Anti Itch Care

Medicínský krém proti svědění pokožky je speciálně vyvinutý pro úlevu od svědění.

Krém kombinuje jedinečné vlastnosti ALHYDRANu s dalšími účinnými látkami jako jsou bambucké máslo a iCool ML (menthyl laktát).

iCool ML je hypoalergenní a k pokožce nejšetrnější řešení pro úlevu od svědění. iCool ML má silný chladivý a protisvědivý účinek, ale bez alergenních vlastností mentolu. Kombinace složek okamžitě zklidňuje citlivou, svědící pokožku.

Obsah: 59 ml (2 fl. oz.)

Zakoupíte na e-shopu